گروههای آگهی
پزشکی [10]
دندانپزشکی [3]
آزمایشگاه [199]
خدمات پیراپزشکی [1]
مامایی [0]
تصویربرداری [0]
داروخانه [2]
خدمات در منزل [13]
مراکز درمانی [13]
زبیایی آرایشی [3]
شرکتها [98]
بازار كار [12]
آموزشی و سمینار [2]
كامپيـوتر [43]
سایتهای مرتبط [4]
گوناگون (دامپزشکی) [23]راهنمای درج آگهی

راهنماي درج آگهي :ابتدا عضو سایت شده و با نام کاربری خود وارد سایت شوید سپس از منوی سمت راست خود اقدام به درج آگهی جدید نمایید.

براي اينكه آگهي‌هاي شما در سايت مورد توجه بازديدكنندگان قرار گيرد و از اين طريق بتوانيد مشتريان و مخاطبين واقعي خود را پيدا كنيد، توصيه هايي را به صورت خلاصه براي شما جمع آوري كرديم. اميدواريم براي شما راهنماي خوبي باشد.

*** توجه و تذکر بسیار مهم آگهی های فاقد آدرس اینترنتی مستقل تائید نمیشود ***

 

هزینه تبلیغات ویژه همیشه در صفحه اول سایت با لینک به سایت شما 7 ستاره سالانه فقط 60000 تومان

لینک پرداخت : کلیک کنید

عنوان آگهي را مناسب متن آن انتخاب كنيد

عناوين زير هيچ كمكي به خواننده نخواهد كرد و احتمالا روي آگهي شما كليك نمي‌شود


"عناوين نامناسب"

- بهترين فرصت | فرصت طلايي | استفاده كنيد
- جالب توجه | بسيار زيبا | قابل توجه
- فروش | فروش فوري | خريد | خريدار
- زير قيمت | قيمت مناسب | ارزان قيمت
- انجام پروژه | انجام كار
- استخدام | كاريابي | آماده به كار
- بازاريابي | نمايندگي |
همانطور كه مشاهده مي‌كنيد، عناوين بالا بسيار كلي بوده و آگهي مي‌تواند شامل همه چيز باشد، بنابراين خواننده وقت خود را صرف كليك كردن روي عنواني كه نمي داند متن آن چيست، نخواهد كرد.


"عناوين مناسب"
- شرکت پخش کننده
- شرکت تولید کننده
- استخدام
- مشاوره پروژه
- ليسانس رشته.. جویای کار
اين عناونين يا عناوين مشابه به آن، اطلاعات نسبتا كاملي در اختيار بيننده قرار مي‌دهد و مخاطب براي كسب اطلاعات دقيقتر روي آن كليك مي‌كند. بنابراين توصيه اصلي اينست كه از عناوين شعارگونه و يا نامشخص خودداري فرماييد.

دقت در انتخاب گروه مرتبط   

 شما با درج آگهي خود در گروه كاملا مرتبط با آگهي، شانس بهتري براي ديده شدن داريد.

آگهي ويژه  

با توجه به اينكه درج آگهي در سايت رايگان مي باشد، اكثر بازديدكنندگان اعتماد بيشتري به آگهي‌هاي ويژه مي كنند.
درج آگهي ويژه به معناي آن است كه آگهي دهنده از خدمات و كالاي خود اطمينان كافي دارد و براي جلب نظر بازديدكنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است.
علاوه بر اين موضوع، آگهي‌هاي ويژه همانطور كه در بخش مربوطه توضيح داده شده است، در صفحه اول سايت، گروه اصلي و زيرگروه مربوطه به مدت مشخص شده، به صورت رندوم نمايش داده مي‌شود و شانس ديده شدن آن بسيار بالاتر خواهد بود.

متن و مشخصات آگهي  

قبل از ثبت آگهي خود در سايت، يك بار آن را با صداي بلند براي خود و اطرافيانتان بخوانيد. توجه كنيد كه شما به عنوان بازديد كننده، و مشتري آيا همه اطلاعات مفيد را بصورت خلاصه و دقيق دريافت كرده‌ايد؟
سئوالات زير را از خود بپرسيد و پس از آنكه پاسخ را راضي كننده يافتيد، آگهي خود را درج كنيد.
- آيا خواندن آگهي روان و ساده است؟
از جملات طولاني و نامفهوم پرهيز كنيد.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتيب مشخص ارائه كنيد.
از ارائه جملات كليشه‌اي خودداري كرده و ارزشي كه مشتري از ارتباط و استفاده از خدمات شما ميبرد را ذكر كنيد. به بيان ديگر عناصر اصلي كه موجب تفاوت عرضه خدمات و يا كالاي شما با ديگران مي‌شود و براي مشتري ارزش دارد را به صورت واقعي و خلاصه بيان كنيد.
- آيا به كليه سئوالات اساسي و اوليه پاسخ داده شده است؟
با ارائه اطلاعات اوليه، خواننده به سرعت تصميم خود را مي‌گيرد و شما در وقت خود براي پاسخگويي به مراجعين صرفه جويي زيادي خواهيد كرد.
- آيا شيوه تماس با شما مشخص مي باشد؟
درج شماره تلفن و آدرس در سايت ضرروي نيست. ولي شخص بايد بداند با چه كسي و از چه طريقي ارتباط برقرار مي‌كند. به هنگام ثبت نام درسايت نام دقيق و ايميل خود را وارد مي‌كنيد كه به صورت پيش فرض زير كليه آگهي‌ها قرار مي‌گيرد.
چنانچه لازم است از طريقي غير از ايميل با شما تماس گرفته شود، آنرا در متن آگهي ذكر كنيد.
انتخاب دقيق تك تك كلمه هاي آگهي، براي جلب توجه بازديد كنندگان بسيار حساس است. توجه كنيد كه بازديدكنندگان شما بسيار باهوش هستند و قبل از آنكه به عناوين شعار گونه و تبليغاتي توجه كنند، به اطلاعات مشخصي كه ارائه شده است توجه خواهند كرد.
با توجه به حجم بالاي آگهي در اين سايت، بازديدكنندگان فرصت مقايسه و انتخاب زيادي دارند. بنابراين هرگز از متن و عكس آگهي‌هاي ديگر كپي برداري نكنيد. ارائه اطلاعات خلاصه و دقيق موجب جلب توجه مشتري خواهد شد. آگهي در اينترنت تفاوت عمده‌اي با تبليغات تلوزيوني، راديويي و روزنامه‌اي دارد. در اين جا بازديدكنندگان فرصت بيشتري براي بررسي دارند و مهمتر از هرچيزي براي آنها اطلاعات دقيق و خلاصه مي باشد.

درج عكس  

-در صورت انتخاب نكردن عكس ، سيستم به طور خودكار عكس پيش فرض را انتخاب خواهد كرد.
- يك تصوير بهتر از صدها نوشته منظور شما را مي‌رساند

- تصاوير را با دقت و كاملا مرتبط با متن آگهي انتخاب كنيد
- از يك تصوير نمي‌توانيد براي 2 آگهي استفاده كنيد
- درج تصاوير عمومي مانند پرچم، منظره، پرتره، عكسهاي غير مرتبط و يا عكس چهره اشخاص مورد پذيرش قرار نمي‌گيرند.
- براي فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبيل، كامپيوتر، پوشاك و ... شخصا از آنها عكس ديجيتال تهيه كنيد. ارسال عكسهايي كه منحصرا براي يك آگهي تهيه شده است، تاثير بسيار بيشتري از عكسهاي آماده دارد. بطور مثال شخصي براي آگهي دارالترجمه خود، عكسي از تابلو و در ورودي تهيه كرده بود كه باعث جلب توجه بازديدكنندگان شده بود

خصوصیات آگهی های عکس دار

 این آگهی ها به هفت قسمت تقسیم شده است که همگی در یک بلاگ ویژه بنام آگهی های سری ستاره قرار دارند و دارای ویژگی های خاص خود بوده که آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

 آگهی های سری ستاره دار در صفحه اول سایت دیده میشوند در بالاترین قسمت صفحه قرار میگیرند. در ضمن اگهی های سری ستاره دار در صفحه ورودی کاربران از موتور های جستجوگر نیز در بلاگ مربوط به اگهی های ویژه به نمایش در می آیند.

 به عنوان مثال چنانچه یک آگهی سری ستاره دار فعال گردد این اگهی در چهار قسمت از سایت به نمایش در می اید: در صفحه اول سایت در یلاگ آگهی های سری ستاره دار در بالاترین قسمت صفحه اصلی گروه آگهی های خودرو در بالاترین قسمت صفحه اصلی و در صفحه های ورودی از موتور های جستجو گر در بلاگ ویژه آگهی های سری ستاره دار آگهی های تک ستاره دارای بی نهایت کلمه کلیدی اختصاصی همان آگهی میباشد .

 توضیح ضروری: بدیهی است که هر چه تعداد ستاره های یک آگهی بیشتر باشند مسلما در قسمت بالاتری از بلاگ اگهی های سری ستاره قرار میگیرند و آگهی های با استاره کمتر بلافاصله بعد از آگهی های با ستاره بیشتر چیده میشوند. و در نتیجه به عنوان مثال آگهی های سری هفت ستاره در بالاترین قسمت بلاگ آگهی هایستاره دار و آگهی های متنی ویژه در انتهای بلاگ آگهی های سری عکس دار قرار میگیرند و آگهی های سری شش ستاره تا سری دو ستاره در بین آگهی های سری هفت ستاره و سری تک ستاره قرار میگیرند.

 

***توجه و تذکر بسیار مهم آگهی های غیر مرتبط با محتوای سایت تائید نمیشود *** 

******سایت "www.medic.ir "مدیک: مخفف مدیکال" سایتی برای معرفی و تبلیغات خدمات تخصصی و تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی وآزمایشگاهی است.تماس مستقیم در ایران 09334045566 ,, info@medic.ir ,, مسئولیت آگهی ها با صاحب آگهیست
Powered by MyCustomers-1.3.849   |  Copyright ©2019, IranPHP Enterprises Ltd.