شركت رونتگن ، واردكننده تجهيزات آزمايشگاهي ، تحقيقاتي و بيوتكنولوژي

10 تومان

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

شرکت رونتگن ، با52 سال تجربه به عنوان نماینده کمپانی های معتبر بین المللی پیشرو در طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی، آموزشی صنعتی، توانسته است نقش ارزنده ای در پیشبرد اهداف سازمان ها و مراکز علمی، تحقیقاتی و تولیدی ایفا نماید.
نمايندگي هاي شركت رونتگن سانتريفيوژهاي سيگما آلمان ، انواع فريز دراير هاي شركت كريست آلمان ، آب مقطرگيري و ساير محصولات شركت جي اف ال آلمان ، انواع ترازو هاي حساس و آزمايشگاهي كرن آلمان، انواع الكتروفورز و پي اچ متر هاي كانسورت بلژيك ، انواع انكوباتور و آون و ساير محصولات ممرت ، كليه محصولات توليدي شركت ايكا آلمان و انواع محصولات آزمايشگاه و تخصصي
این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه پیشنهاد قیمت ریالی و ارزی برای تجهیزات درخواستی، اعلام می دارد. همچنین در بخش علمی و فنی نیز با بهره برداری از کارشناسان مجرب، کلیه مراحل مربوط به آموزش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاههای ارائه شده برابر دستورالعمل شرکت های سازنده به مشتریان ارائه می گردد. .
شرکت رونتگن با داشتن نمایندگی انحصاری ، مجاز و رسمی کمپانی های زیر توانایی خود را در ارایه محصولات آن ها به حضورتان اعلام میدارد.
Sigma, Christ, GFL, Kern, Consort, Memmert, IKA, Certoclave, Diachrom,wasserlab

شناسه آگهی : 7285ee0c3428773f

نظرات